上海浦东1路公交车路线 瑞庆路顾江路到祖冲之路广兰路(轨道交通2号线广兰路站)
反向
上海浦东1路公交站查询:从瑞庆路顾江路到祖冲之路广兰路(轨道交通2号线广兰路站),上海浦东1路的运营时间为,线路共有车站17个。
上海浦东1路公交车相关信息
- 上海785路(台儿庄路长岛路-洪山路德州路)
- 上海申崇四线(区间)(停运)(长兴岛枢纽站-五洲大道公交枢纽
- 上海46路(岭南路保德路-人民广场(武胜路西枢纽站))
- 上海闵行18路(合川路虹泉路-金丰小区(金辉路保乐路))
- 上海奉贤23路(南桥汽车站-迎金路浦星公路)
- 上海1603路(龙镇路北安路-杨北(杨北路蕰川公路,轨道交通
- 上海743路(真新车站(金鼎路潼关路)-北区汽车站(共和新路
- 上海118路(安图路松花江路-一二八纪念路阳泉路)
- 上海978路(雪野路上南路-塘口(陈行公路塘浦路))
- 上海1036路(学赵路赵行-六灶镇社区卫生中心)
- 上海光明村定班车(光明小学-南桥汽车站)
- 上海81路(陆家嘴地铁站-港城路地铁站(枢纽站))
- 上海133路(国顺东路沙岗路-凉城路丰镇路)
- 上海116路(曲阳新村(玉田支路玉田路)-宝杨码头(吴淞口路
- 上海松江60路(金山铁路车墩站-松江汽车东站(松江城东站))
- 上海199路(佘山汽车站-交大农学院(七莘路联明路))
- 上海90路(淞宝路淞青路(海军上海博览馆)-靖宇南路控江路)
- 上海792路(绿川小区(陈春路绿林路)-泰东路渡口)